Kariéra

KARIÉRA NA PLNÝ PLYN

Do nášho pracovného kolektívu hľadáme šikovných spolupracovníkov s potenciálom kariérneho rastu. Aktuálne na pozície Montér - inštalatér (prípadne revízny technik planových zariadení), Odborný stavebný robotník, Stavbár s Céčkom, Strojník stavebných strojov. Pre viac informácií o výberovom konaní na konkrétnu pozíciu kliknite na na tlačítko nižšie. Tešíme sa na vás.

Chcete sa dozvedieť viac? Máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu?

Napíšte nám do priloženého formulára Váš e-mail a pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem. Po kliknutí na tlačítko Mám záujem Vás obratom bude kontaktovať naša kolegyňa:

Mgr. Zuzana Michalcová
personalista

0905 925 411
zuzana.michalcova@reprogas.sk

 

Zavolajte nám na vyššie uvedené telefónne číslo! Poskytneme Vám viac informácií o možnom nástupe a pracovných podmienkach. Radi Vás spoznáme a kto vie, možno Vás privítame v našom tíme!

Mám záujem o pracovnú pozíciu

Začnite rozvíjať svoju kariéru na plný plyn už na strednej škole!

Sme organizácia zapojená do systému duálneho vzdelávania

Duálne vzdelávanie

Na projekte Duálne vzdelávanie spolupracujeme so Strednou priemyselnou školou stavebnou v Trenčíne. 

Systém duálneho vzdelávania

Duálne vzdelávanie je systém odborného vzdelávania a prípravy na výkon povolania, ktorým sa získavajú vedomosti, schopnosti a zručnosti potrebné pre povolanie. Vyznačuje sa najmä úzkym prepojením všeobecného a odborného teoretického vzdelávania v strednej odbornej škole s praktickou prípravou u konkrétneho zamestnávateľa.
Viac informácií nájdete na http://dualnysystem.sk/

Naši dvaja hrdinovia Duálneho vzdelávania - študenti  Strednej priemyselnej školy stavebnej v Trenčíne.  
Marián a Matúš (na fotke priamo v akcii) nám dali odpovede na jednoduché otázky.

Marián:

Ako vnímate možnosť duálneho vzdelávania? "Vnímam to ako dobrú pomoc pri učení v škole, ľahšie rozumiem učivu keď to vidím v praxi."

Čo najzaujímavejšie ste sa zatiaľ na praxi naučili? "Na praxi som sa naučil ako sa robia napríklad plynové prípojky, voda a kúrenie."

Odporučili by ste možnosť praktického vyučovania aj ďalším kamarátom? "Určite by som doporučil praktické vyučovanie aj iným študentom ktorých zaujímajú takéto inštalatérske práce."

Prečo? "Z dôvodu, že sa to naučia priamo v praxi a sú si to schopní lepšie zapamätať a jednotlivé veci zo školy im začnú dávať zmysel."

Čo sa vám na REPROGAS s.r.o. páči najviac? Na REPROGASE sa mi páči dobrý kolektív. 


Matúš:

Ako vnímate možnosť duálneho vzdelávania? „Je to veľmi dobrá skúsenosť. Veľa vecí sa tam naučím. To by som sa v škole určite nenaučil.

Čo najzaujímavejšie ste sa zatiaľ na praxi naučili? „Naučil som sa robiť kúrenie - osadenie radiátorov, rozvody vody a odpadov.

Odporučili by ste možnosť praktického vyučovania aj ďalším kamarátom? Prečo? „Určite to odporúčam všetkým, ktorí majú o to záujem. Tu sa naučím všetky praktické veci, ktoré neskôr v živote využijem.

Čo sa vám na REPROGAS s.r.o. páči najviac? „Je tu skvelý kolektív, veľmi dobrá komunikácia medzi zamestnancami.“


Našim študujúcim hrdinom ďakujeme a aj takto  #MakameDoCervena


Aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť, prezrite si aj našu víziu a poslanie. Na stránke O nás sa o spoločnosti REPROGAS s.r.o. dozviete aj to, že u nás je každý jeden človek dôležitý.

Viac informácií a fotografií z nášho života nájdete aj na facebookovom profile. Stačí kliknúť na tlačítko pod textom.

FMK UCM v TrnaveSpolupracujeme aj s Fakultou masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, kde umožňujeme študentom vypracovávať reálne prípadové štúdie a projekty.
29.3.2021 sme realizovali aj úvodnú prednášku pre študentov Fakulty masmediálnej komunikácie. Takúto spätnú väzbu sme na našu prezentáciu dostali:

29.3.2021 bol na prednáške Riadenie ľudských zdrojov a personálny marketing prítomný PhDr. Martin Zibrín, PhD., MBA, projektový manažér a konzultant spoločnosti Reprogas s.r.o., ktorý študentom priblížil tvorbu firemnej kultúry, motiváciu zamestnancov, znižovanie fluktuácie, firemné procesy a systém duálneho vzdelávania v praxi. Spoločnosť sa riadi jednoduchým heslom. Keď nevieš, naučíme ťa. Keď nevládzeš, pomôžeme ti. Keď sa ti nechce, zvládneme to bez teba. V diskusii sa študenti zaujímali o proces výberu zamestnancov, o fungovanie počas pandémie a interné vzdelávanie. Študentom bola zároveň ponúknutá možnosť zapojiť sa do tvorby externej komunikácie a vizuálnej identity spoločnosti.